Privítajte leto s golfovým kočíkom

Keď začne byť vonku tak krásne, že vám je ľúto s vaším drobcom vysedávať doma pri hračkách, treba si zaobstarať golfový kočík, v ktorom si dieťa vychutná nádhery prírody a ešte si aj pohodlne pospí.

 „Golfáč“ pre malých zvedavcov

Do golfových kočíkov umiestňujeme až tie deti, ktoré zvládnu dlhodobo samy sedieť. Nechceme predsa ohroziť zdravý vývin ich chrbtice. Na trhu je množstvo kočíkov, ktoré sľubujú maximálne pohodlie, bezpečnosť a komfort, no často ich kvalitu najlepšie posúdime, keď dostaneme možnosť si kočík vyskúšať. Rúčky vám musia sadnúť do rúk a nie je vám zaiste jedno, ako sa kočík ovláda a či kolesá poslúchajú na rôznych druhoch terénu. Ak viete, že budete golfový kočík často prenášať, určite vás bude zaujímať jeho hmotnosť a to, či je ľahko skladný. Mamičky, ktoré chodia s kočíkmi nakupovať, zasa zaujíma veľkosť spodného nákupného košíka. Avšak nezabúdajme ani na vzhľad kočíka, veď vaše dieťatko v tom kočíku strávi skoro dva roky svojho života a ani vám nie je jedno, ako budete na prechádzkach pôsobiť. Dizajn kočíka a jeho farby niekto prispôsobuje pohlaviu dieťatka, iný staví na obľúbené farebné kombinácie. Už dávno nie je v móde nakúpiť si hlboký, športový alebo už spomínaný golfový kočík naraz. Mamičky chcú najprv odskúšať, či sú s danou značkou a farbou spokojné, a až potom, keď dieťa dovŕši šesť mesiacov, si začnú vyberať golfový kočík.

ELODIE DETAILS pre náročné mamičky

Kočíky a ostatné produkty značky ELODIE DETAILS patria medzi najštýlovejšie na trhu. Zaujme vás najmä kvalitné prevedenie a nápadité, do detailov prepracované vzory, vďaka ktorým sa na ulici stanete neprehliadnuteľnými. Spomedzi luxusne vyzerajúcich cumlíkov, fusakov, pršiplášťov, podložiek na hranie a iných doplnkov si môžete vyberať aj z moderných golfových kočíkov s rôznymi vzormi, ako sú bodky, šachovnicový vzor, pásiky a podobne. Kočíky značky ELODIE DETAILS sú veľmi ľahké, ideálne napríklad aj na cestovanie MHD alebo do činžiakov bez výťahov. Golfový kočík je vyrobený z priedušných materiálov, vďaka ktorým pokožka dieťatka voľne dýcha aj v čase najväčších letných horúčav. Pred škodlivými UV lúčmi je drobček chránený strieškou, pod ktorou si môže po dlhej hre v pieskovisku pohodlne pospať. Opierka sa dá jednoducho sklopiť a vložku v prípade potreby viete oprať. S pršiplášťom a sieťkou proti hmyzu budete chránení aj na dlhšom výlete. Kočíky značky ELODIE DETAILS sa najmä v meste stali už legendou. Majú nezameniteľný vzhľad, jednoducho sa ovládajú a ich súčasťou sú aj cestovné vaky na pohodlné prenosy. Veľké kolesá zabezpečia plynulý chod kočíka, a tak sa pre vaše maličké z každej prechádzky aj napriek nerovnému povrchu stane nezabudnuteľný zážitok.

Fotografia: © bigstockphoto

Ohodnotiť článok
[Spolu: 1 Priemer: 4]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *