Kam s pokazenou elektronikou

Pomáha nám pri plnení povinností, uľahčuje vzájomnú komunikáciu a dokáže nás aj zabaviť. Reč je o elektronike. Stala sa pre nás každodenným spoločníkom. Na koho sa obrátiť, ak nefunguje tak, ako by mala?

Opravy počítačov

Počítače a notebooky sa v našich domovoch rýchlo udomácnili.  Podľa štatistík staršie ročníky stále uprednostňujú stolné počítače, kým mladší ľudia si pri kúpe častejšie vyberajú notebook. Jeho výhodou je ich malý rozmer a možnosť ľahkého prenášania. Môžete ho položiť kamkoľvek. Vďaka výdrži baterky poslúži aj pri ceste vlakom. K notebooku sa dá tiež pripojiť ďalšia klávesnica alebo väčšia obrazovka. Kompaktné rozmery oceníte aj v prípade poruchy notebooku. Do opravy PC ho môžete zaniesť pokojne aj v rámci prechádzky. Či už vlastníte notebook alebo stolný počítač, v oprave PC opravia všetky poškodené komponenty. Môžete si nechať vymeniť poškodenú DVD mechaniku, prasknutý displej, USB či iné konektory a súčiastky.

Kam s pokazeným televízorom

Neoddeliteľnou súčasťou relaxu moderného človeka je dobrý film alebo obľúbený seriál. Ak sa váš televízor začne správať nezvyčajne, budete sa musieť bez tejto zábavy niekoľko dní zaobísť. V oprave TV Bratislava váš televízor podrobne prezrú a budú vás informovať o výške ceny za opravu. Najčastejšími poruchami sú zmena kvality zvuku a prehrievanie. K bežným poruchám televízorov patrí tiež zníženie jasu obrazovky a farebné pásy alebo fľaky na obraze. Oprava televízorov Bratislava odstráni všetky zistené poruchy a vymení poškodené komponenty.

Opravy tabletov

Tablet si získal u používateľov veľkú obľubu najmä svojimi rozmermi. Využiť sa dá naozaj všestranne. Ak ho chcete použiť ako počítač, jednoducho k nemu pripojíte externú klávesnicu. Využijete ho na vybavovanie elektronickej pošty, na čítanie kníh aj na hranie hier či pozeranie filmov. Vodiči iste ocenia možnosť jeho použitia ako GPS navigácie. A pre deti do neho môžete nainštalovať edukačné hry alebo aplikácie umožňujúce kreslenie. Pri poruchách tabletov sa najčastejšie jedná o prasknutie displeja, plastu alebo prehrievanie či spomalený výkon. Najlepšie urobíte, ak sa hneď obrátite na servis tabletov. Opravy tabletov Bratislava sa postarajú o opravu alebo výmenu poškodených častí. Ak potrebujete zlepšiť výkon tabletu, preinštalujú operačný systém, odstránia nepotrebné aplikácie a heslá.

Fotografia: bigstockphoto

Ohodnotiť článok
[Spolu: 1 Priemer: 5]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *