Čo dnes budem variť?

Z izieb sa ozýva dištančné vyučovanie, za stolom v kuchyni sedí jeden z rodičov na home office — to je obrázok mnohých domácností v posledných, dlhých mesiacoch. Celosvetová pandémia koronavírusu zmenila naše životy v mnohých oblastiach. Rodičom okrem iných povinností pribudla ešte jedna starosť navyše — čo navariť na obed?

Inšpirácia receptami na internete

Na úvod dištančného vyučovania sa odpoveď na otázku „čo navariť“ hľadala pomerne ľahko. V každej rodine sú zaužívané mnohé jedlá, ktoré majú všetci radi. Od tých zložitých, ktoré vyžadujú niekoľko hodín prípravy až po jednoduché, na ktoré postačí pol hodinka času. Aj obľúbené jedlá však nakoniec omrzia, ak ich konzumujeme pričasto.

Pomocou sú internetové stránky plné nápadov a inšpirácií na varenie. Známe portály ponúkajú výber mäsitých aj bezmäsitých, tradičných i exotických pokrmov. Môžete medzi nimi nájsť mnoho receptov, ktoré vám zachutia a radi ich zaradíte do svojho jedálneho lístka.

Kde nájsť na to čas?

Nie každé dieťa je schopné venovať výkladu na hodine cez obrazovku rovnakú pozornosť, ako na bežnej hodine. Aj mnohým starším deťom sa v tomto čase zhoršil prospech práve z tohto dôvodu. Na rodičoch preto často zostáva pridať do zoznamu povinností doučovanie a robenie domácich úloh. Nehovoriac o tom, že sa musia postarať o teplé jedlo na každý deň a navariť neznamená len stráviť hodinu pri sporáku. S deťmi doma sa výrazne zvyšuje objem nákupov surovín. To, čo bolo bežné kupovať len na víkend, teraz potrebujeme každý deň.

Ak hľadáte pomoc s prípravou jedla, doprajte si „dovolenku od varenia“ aspoň raz do týždňa a využite reštauráciu v Bratislave. Kompletné menu s polievkou si môžete jednoducho objednať online alebo telefonicky.

Prečo využiť rozvoz jedla

Pub a reštaurácia Bratislava vám poskytne možnosť výberu hneď z viacerých pokrmov. Každý deň medzi nimi nájdete mäsité i bezmäsité jedlá a nechýba ani polievka. Pestrý výber vás osloví už pri prečítaní názvov jednotlivých chodov a druhýkrát vám urobí radosť na vašom tanieri. V ponuke denného menu za priaznivé ceny sa každý deň objavujú vyprážané aj dusené bravčové alebo kuracie mäso a jedlá pre tých, ktorí nemajú radi mäso. Objednanie vám zaberie približne jednu minútu. Ušetrený čas využijete na ostatné povinnosti alebo na vytúžený relax.

Vždy teplé na vašom tanieri

Donáška jedla Bratislava – Ružinov je zárukou, že sa obed na váš stôl dostane ešte teplý. Postačí len pripraviť taniere a príbory a môžete sa s chuťou do neho pustiť. Varený z čerstvých, starostlivo vyberaných surovín profesionálmi vo svojom odbore ponúka plnosť a vyváženosť chutí. Ak máte problém s niektorými potravinami, pri výbere menu nájdete zoznam alergénov pri každom z nich.

Oplatí sa to?

Rozvoz jedla Bratislava má mnoho spokojných zákazníkov. Ich reakcie na služby reštaurácie hovoria o profesionalite a milom personáli. Pochvalné vyjadrenia sa týkajú tiež kvality jedla a rýchlej donášky. Častým argumentom proti využívaniu donáškovej služby jedla je jeho cena. I keď je cena objednaného jedla vyššia, prenesie vám úsporu času a energie. Ak si ho občas doprajete, môžete si na chvíľu spraviť „dovolenku“ od všetkých povinností. A tú si zvlášť v tomto čase zaslúži každý z nás.

Photo by Whitney Wright on Unsplash

Ohodnotiť článok
[Spolu: 1 Priemer: 5]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *